Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Hvězda ze Slunečné vzala obchody útokem: Eva Burešová přiznala, z čeho měla největší strach

Hvězda ze Slunečné vzala obchody útokem: Eva Burešová přiznala, z čeho měla největší strach
Zdroj: Ondřej Pýcha
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
rozvolnění
Ve čtvrtek došlo k rozvolnění protikoronavirových opatřeních. Otevřely se obchody, bary a restaurace. Jak situace využily celebrity? Vyzpovídali jsme hvězdu Slunečné Evu Burešovou, kterou jsme zastihli během nákupů.

"Momentálně se v nákupním středisku nacházím. Mám kolem sebe asi pět tašek plných všemožných věcí, nejsou to ale ještě zatím žádné dárky. Bohužel ještě nemám na Vánoce nic nakoupené, jsou to hlavně věci, které bylo už nutné koupit pro Nathana, nové oblečení, hlavně teď na zimu," řekla pro eXtra.cz Eva Burešová, kterou mnozí znají díky roli Týny Popelkové ze seriálu Slunečná

Půvabná Eva využila dne volna a rozhodla se udělat si takový malý beauty den. "Otevření obchodů a služeb jsem hned využila, mám dnes volno, tak jsem si skočila i ke kadeřníkovi, na nehty a na kosmetiku a teď už jsem nakoupila nějaké teplejší oblečení pro rodinu."

Strach z nákazy

Řada lidí se do obchodů nebo restaurace neodvážila vstoupit ze strachu z nákazy koronavirem Eva bere situaci s nadhledem, ale prevenci nebere na lehkou váhu. "Strach z toho nemám, spíš mám strach, že nenajdu parkovací místo, protože jsou ty nákupní centra narvaná k prasknutí. Hlavně to ani nevypadá, že by měl strach i někdo jiný, ale roušku normálně nosím a sundávám ji jen, když je to opravdu nutné," dodala Eva.

Vakcína proti koronaviru

V předešlých dnech se v médiích řešila nově vyvinutá vakcína proti koronaviru. Debata ohledně očkování rozdělila společnost. Sama herečka se k tématu nechtěla příliš vyjádřit.

"K očkování se zatím nechci nějak vyjadřovat, nejsem odborník a nemám o tom dostatečné množství informací, abych na to měla nějaký ucelený názor," uzavřela Burešová.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy