Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězda ze Slunečné Veronika Arichteva: Instagram mi zachránil zadek, dětský koutek z něj neudělám

Veronika je krásná těhulka.
Zdroj: se souhlasem V. Arichtevy / foto Kateřina Nováková
+ Dalších 10 fotografií
dítě
Herečka Veronika Arichteva (34) se zanedlouho stane maminkou. Jako člověk, který je vůči svým fanouškům otevřený a na sociálních sítích je pouští do svého soukromí, se nebrání představě, že na internetu ukáže i fotku miminka.

Veronika Arichteva platí za jednu z nejkrásnějších a především nejvtipnějších hereček v českých vodách. Zanedlouho se jí narodí první miminko, které čeká s manželem Biserem Arichtevem. Místo nákupů oblečení si teď dělá radost čtením knih o mateřství a už nyní má jasno v tom, že své dítě nechce před světem schovávat. V rozhovoru pro magazín Ona Dnes ale prozradila, že si nechce z Instagramu, který jí během koronakrize dle jejích slov zachránil zadek, dělat dětský koutek.

Herečka nepopírá, že sociální sítě, především Instagram, ji baví a do určité míry i živí. „Nebudu zastírat, že v době karantény mi moje instagramové spolupráce zachránily zadek. Ale pozor, každý můj příspěvek vychází z mého života, není to žádná kašírka,“ řekla Arichteva v rozhovoru pro Ona Dnes.

Spousta celebrit se rozhodla po narození dítěte své soukromí začít mnohem víc střežit, Arichteva je ale ve spojení s fanoušky ráda a rozhodně nehodlá nic předstírat ani měnit. „Lidi, kteří mě sledují, pouštím do svého soukromí, ukazuju jim třeba novou koupelnu, zahradu, zprostředkovávám zážitky z cest či návštěv restaurací, a teď si najednou budu hrát na to, že jsem neporodila? Anebo ukážu jen dětskou ručičku a hlavičku zezadu? To mi přijde nefér,“ řekla otevřeně Veronika.

Veronika Arichteva neuznává extrémy

Členka známého komického tria 3v1 si běžně dělá radost nakupováním oblečení. V těhotenství přesedlala na knížky o mateřství, nicméně ne všechny jsou dle jejích představ. „S jednou jsem se rozloučila v polovině, protože se v ní psalo, že dětem se má dát naprostá volnost a nemá se jim říkat, co mají dělat, a zbylé dvě jsem přečetla celé. Ty už byly obrázkové a nebyly v nich žádné extrémy,“ sdělila upřímně herečka. Ta nezastírá, že se při výchově bude inspirovat i kamarádkou Nikol Štíbrovou či dětmi v rodině.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy