Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hvězda ze Hry o trůny tajně porodila: Těhotenství před fanoušky skrývala do poslední minuty

Natalie Dormer
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Hvězdné novorozeně

Herečka Natalie Dormer (39) známá hlavně svou rolí Margaery Tyrell v populárním seriálu Hra o trůny, porodila během lockdownu dcerku. Nikdo z fanoušků ani nevěděl, že je herečka těhotná, proto je tato novinka velmi zaskočila. Natalie se s informací podělila prostřednictvím podcastu. 

Natalie Dormer (39) dokázala tajemství o svém těhotenství a následném porodu střežit velmi dlouho a chytře. Fanoušci neměli vůbec ponětí, že je herečka těhotná, proto když v podcastu That's After Life řekla, že má dcerku, posluchači byli překvapení. Jelikož herečka nevyužívá žádné sociální sítě, bylo pro ni daleko snazší těhotenství utajit.

Dormer porodila holčičku v lednu tohoto roku a s radostnou zprávou se podělila jen s rodinou a nejbližšími přáteli. Dcerku má se svým dlouholetým partnerem, hercem Davidem Oaksem (37). Ten je nejvíce známý svými rolemi v seriálech Viktorie, Živí a mrtví nebo Ripper Street.

Je to radost!

Natalie se v podcastu svěřila, že během lockdownu je nejlepší čas na to, otěhotnět. Přiznala také, že byla zpočátku velmi unavená a že jí narození dcery změnilo pohled na život. „Jsou jí teprve tři měsíce. Už si nikdy nebudu stěžovat na natáčecí hodiny, protože teď už vím, co to je spánková deprivace,” prozradila herečka. Dodala také, že spánek pro ni byl vždy velmi důležitý, což je jediná výtka s příchodem dítěte. „Jinak jsem naprosto zamilovaná a příroda to vážně umí zařídit. Přišly hormony a člověk vše zvládne,” řekla.

Natalie Dormer je zřejmě nejvíce známá svou rolí Margaery Tyrell v divácky oblíbeném seriálu Hra o trůny. Její postava si vzala za manžela obávaného a krutého Joffrey Baratheona, který rád terorizoval lidi kolem sebe. Kromě této role hrála například ve snímcích jako Les sebevrahů, Hunger Games 1 a 2, Captain America: První Avenger či v seriálu Tudorovci.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy