Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Základního instinktu šla po letech donaha: Sharon Stone odhalila faldy i šediny

Zdroj: Instagram Sharon Stone Fanclub
+ Dalších 5 fotografií
Stárnutí

Sharon Stone (63) šla donaha. Během focení odhalila jak svůj stále pevný dekolt, tak i pár špíčků a nenápadné šediny. Někteří fanoušci hvězdu Základního instinktu za sexy pózování odsoudili, jiní ji ale opěvují a plesají nad tím, jak úžasně na svůj věk vypadá. Ke kterému táboru se přidáte vy?

Hvězda Základního instinktu šla po letech donaha

Sexsymbol devadesátých let Sharon Stone (63) si od kamer občas odběhne na nějakou tu modelingovou brigádku. Její nejnovější fotoset se pořádal na jihu Francie. Sharon se ve svých 63 letech svlékla do zlatého bikinového topu, který předváděla na místní pláži. Odvážné snímky rychle oběhly internet a lidé začali řešit hereččinu postavu. Někdejší blonýnka totiž odhalila jak šediny, tak i podstatnou část svého těla včetně dekoltu.

"Je celá povolená," plísnili ji někteří fanoušci v komentářích. Jiní ale oponovali, že na šedesátnici má Sharon postavu stále luxusní. Jak se líbí vám? Na fotky mrkněte do galerie!

Herečka, která roku 1992 zářila v erotickém thrilleru Základní instinkt, se o filmu, jenž ji proslavil, v minulosti už několikrát rozpovídala.

S ikonickou scénou nesouhlasila

To, že bude hrát hlavní ženskou roli právě Sharon, se třeba vůbec nelíbilo jejímu kolegovi Michaelovi Douglesovi (77), který k její účasti na projektu svolil, až když roli odmítlo 12 dalších hereček. Tehdy dvaatřicetiletá Sharon přitom o účinkování v Instinktu nesmírně stála. Nejodvážnější scéna, během které přitom Sharon odhalí svůj rozkrok, byla ale natočena bez jejího vědomí či souhlasu.

"Režisér mi tvrdil, že ve filmu nebude absolutně nic vidět, ale že si jen musím sundat kalhotky, protože to, jak jsou bílé, prosvítá na kameru a nevypadá to dobře," svěřila se. Když pak zjistila, že je jí vidět "až do Prahy", absolutně se zděsila. Nepomohlo ani to, že ji scéna proslavila.

Související články

Další články