Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda z telenovely: Jak vypadá Esmeralda po 20 letech? Tuhle krásku byste zaručeně nepoznali!

Leticia stárne s grácií.
Zdroj: facebook.com/profimedia.cz
+ Další fotografie
Pamatujete si ještě na slepou krásnou Esmeraldu, do které se zamiluje pohledný José Armando? Určitě ano! Ještě aby ne, když jsme ji sjížděli dennodenně v televizi. Jenže její představitelka Leticia Calderón (47) se po dvou desetiletích pořádně změnila. Poznali byste ji?

Kdo by neznal Esmeraldu. Mexickou telenovelu, která na začátku 90. let pobláznila úplně všechny. Byla natočena v roce 1996 a hlavní představitele, Esmeraldu v podání Leticie Calderón a Fernanda Colungu jako Josého Armanda, všichni milovali.

Esmeralda byla slepá dívka, která se narodila v zámožné rodině, a José Fernando se narodil do chudé rodiny. Jenže to vypadalo, že matka Josého ani Esmeralda nepřežijí, tak porodní bába Dominga děti vyměnila. Esmeraldu si pak vzala domů. Děvčátko přežilo, ale zůstalo slepé. A tak se zamíchaly oba osudy. Nakonec se José Armando do Esmeraldy zamiloval a pohádky byl konec.

Leticia Calderón se stala ze dne na den světovou hvězdou a režiséři se o ni mohli poprat. Šla z role do role a zahrála si i v několika dalších telenovelách. Od první klapky ale už uběhlo dlouhých 20 let, a tak se nám hlavní představitelka Esmeraldy pořádně změnila.

Je vidět, že má desítky let navíc, ale umí stárnout s grácií. Vrásky k jejímu věku prostě patří a blond hříva jí dodává eleganci a šmrnc. Herečka na světě miluje nejvíce své dva syny a manžela a také je ráda, že je o ni pořád takový zájem a režiséři si ji do svých filmů i telenovel pořád žádají. Podívejte se, jak se herečka změnila a vypadá teď.

Související články

Další články