Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hvězda z Nebojsy Štefan Kožka natočil těsně před smrtí video o covidu: V bolestech prosil Boha o pomoc

Hvězda z Nebojsy Štefan Kožka natočil těsně před smrtí video o covidu: V bolestech prosil Boha o pomoc
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
koronavirus
Slovenský herec Štefan Kožka zemřel ve věku 66 let. O náhlém skonu herce informovala slovenská média. Čeští diváci si ho mohou pamatovat z filmů jako Nebojsa, Fontána pre Zuzanu 2 a Těžká hodina. Kožka těsně před smrtí natočil video o koronaviru, na kterém popisuje svůj velmi těžký průběh. Herec ve videu žádá Slováky, aby koronavirus brali vážně a říká, že prosil Boha, aby ho vzal z tohoto světa kvůli nepřeberné bolesti.

Slovenského herce Štefana Kožku trápily problémy se srdcem a navíc byl pozitivně testován na koronavirus. Podle informací webu Markiza.sk bylo jeho bezvládné tělo nalezeno v jeho domě sousedem.

Herec těsně před svou smrtí natočil o koronaviru video, které se nyní objevilo na internetu. "Jsem Štefan, mám 66 let a mám covid. Nedělám si srandu, je to opravdu vážné. Za poslední čtyři dny jsem zažil tolik bolesti, že jsem měl chuť to všechno skončit," popisuje ve video svůj zdravotní stav.

Z videa je patrné, že se slovenskému herci velmi těžce dýchá a občas si musí udělat pauzu. "Prosím, nepolevujme. Vždyť je zcela normální se zeptat našich blízkých, kteří přijedou z jiných regionů na přiblblé nákupy na Vánoce, protože v Blavě mají něco úplně jiného, než v Košicích nebo v Prešově. Je normální se jich zeptat, zda mají testy na covid. Pokud nemají, je potřeba je poslat domů," apeluje na všechny Slováky.

"Lidé, prosím vás, berte to s úplnou vážností. Už nevím, co mám říct, prosím vás o to," dodává ve vidu s tím, že pokud to zvládne, tak by měl jít ve čtvrtek na testy. Bohužel jak už nyní víme, herec svůj boj se zákeřnou nemocí prohrál.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy