Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Hvězda Vlastníků přifrčela do Varů: Tomicová předvedla na premiéře nové křivky

Herečka Pavla Tomicová se synem Adamem.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 7 fotografií
festival ve Varech

Na festival do Varů přijela i hvězda Zoo a Ulice Pavla Tomicová (60), kterou všichni znají pro její ikonický smích. V sobotu spolu se svými kolegy představila svůj nový film A pak přišla láska. Kdysi korpulentní herečka vyrazila všem přítomným dech svou novou postavou. 

Herečka Pavla Tomicová, která se zapsala do paměti diváků rolemi ve filmech Snowboarďáci, Vlastníci či seriálech Ulice a Zoo, nedávno oslavila šedesáté narozeniny. Kdysi baculka vstoupila do nové dekády coby štíhlá kočka.

Novou postavou se přijela pochlubit i na festival do Varů, kde představila svůj nový snímek A pak přišla láska, v němž hraje po boku Sáry Venclovské, Terezy Hofové a Elišky Soukupové. Podle kritičky Mirky Spáčilové si Tomicová s touto rolí říká o hereckou cenu, jak uvádí server iDnes.cz.

Nová Tomicová

Jak herečka dokázala tak radikálně zhubnout? Důvodem je prý to, že má pořád co dělat. „Opravdu jsem špatně jedla, teď se snažím být střídmá,“ prozradila Blesku herečka. Nejvíce se jí podařilo zhubnout v roce 2018, kdy tančila v oblíbeném pořadu StarDance. Kila však šla poté znovu nahoru.

Snažila se držet diety, ale ani to nepomáhalo. Dělala to tak, že přes den skoro nic nejedla, ovšem když přišla večer domů, naládovala do sebe vše, co měla v ledničce. „Během jedné kúry mi k mému překvapení pan dietolog řekl, že jsem podvyživená, což by mě ani ve snu nenapadlo. Vysvětlil mi, že hrozně špatně žiju a jím. Že žádné diety držet nemusím, ale měla bych se naopak pořádně nadlábnout,“ prozradila v roce 2021 herečka pro web iPrima.

"Neměla jsem zkrátka ten správný režim. Dokud jsem si to nezměnila v hlavě, nedařilo se mi zhubnout. Zlepšilo se to, až když jsem začala pravidelně jíst. Vůli jsem nikdy neměla, ale odhodlání mi nikdy nechybělo,“ doplnila ještě věčně vysmátá Tomicová.

A silné odhodlání přineslo své ovoce. V galerii se podívejte, jak to nové Tomicové sluší.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy