Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Hvězda Valentýny Bečkové míří vysoko: Filmová princezna promluvila o svém snu

+ Dalších 5 fotografií

Mladá herečka Valentýna Bečková (9) má nakročeno ke skvělé herecké kariéře. Dětská hvězda se již objevila v mnoha českých filmech, jako bylo třeba Přání Ježíškovi nebo Tajemství staré bambitky 2. Nyní ji diváci uvidí na obrazovce nové české komedie Přání k narozeninám, která měla premiéru v Lucerně. Co všechno Valentýnka prozradila o natáčení a jaké plány má do budoucna, to prozradila v rozhovoru pro extra.cz.

S natáčením, které má velký štáb a slavná herecká jména, má Valentýna Bečková zkušenost. Co si zahrála nyní a jaká pro ni byla účast na tvorbě nového filmu, nám prozradila na premiéře českého snímku Přání k narozeninám. "Hrála jsem dceru Verči Kubařové, jmenovala jsem se Klárka a natáčení mě moc bavilo, bylo to fajn. Měla jsem tam kamaráda, hereckého bráchu, se kterým jsem hrála hry, povídali jsme si o těch přestávkách a bylo to skvělý," ​řekla Valentýnka.

Jejího brášku ve filmu ztvárnil Jakub Barták. Klárka je ve filmu hodnou dcerou a s tím se ztotožňuje i představitelka. "Role pro mě nebyla náročná, jsem zvyklá. Vždy se vžiju do herecké postavy," svěřila se při zpovědi. Ve filmu si zahrála s Tomášem Klusem (36), se kterým již natáčela Tajemství staré bambitky 2. Na Instagramu zveřejnila snímek z rozhovoru ohledně této pohádky.

Škola a plány do budoucna

Natáčení bylo pro Valentýnku naprosto ideální, protože nezanedbala školu. "Komedie se točila o letních prázdninách, takže škola tam nebyla," usmívala se herečka. Další vysněnou rolí, kterou by si chtěla mladá hvězdička vyzkoušet, je být královnou. "Až budu starší, chtěla bych si asi zahrát královnu nebo superhrdinku," přiznala. Z princezny nám tedy pravděpodobně vyroste královna.

Celkově mladičkou herečku natáčení moc baví a chce pokračovat v herecké kariéře. A co malá princezna vzkázala lidem ohledně Přání k narozeninám? "Přijďte se podívat, určitě vás to nabudí z té zimy do krásného léta. Je to moc hezká komedie," lákala diváky Valentýnka. O této talentované a komunikativní slečně určitě ještě uslyšíme.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy