Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hvězda Ulice výrazně zhubla: Marika Procházková všem vyrazila na pódiu dech

Marika Procházková shodila kila.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/Renata Bušková eXtra.cz/koláž
+ Dalších 6 fotografií
Zajímavost

Herečka a dabérka Marika Procházková (48) dorazila na tiskovou konferenci a všem přítomným vyrazila dech. Už na konci minulého roku bylo vidět, že herečka výrazně zhubla. Tehdy v rozhovoru pro Aha! řekla, že se jí podařilo shodit třicet kilo. Nyní, po několika měsících, vystoupila na svém milovaném jevišti a vypadá ještě mnohem lépe, jak zaregistrovala i redakce eXtra.cz.

Mariku Procházkovou můžete znát například ze seriálu Ulice nebo Modrý kód. Nyní ale nově zazáří na pódiu Divadla Kalich, kde bude hrát v obnoveném muzikálu Srdcový král. Ten bude mít premiéru sice v září, ale herci už teď dělají vše pro to, aby první vystoupení dopadlo na výbornou.

Když herečka předstoupila před novináře na tiskové konferenci, všechny šokovala svou postavou, protože vypadá fantasticky. Marika loni v prosinci pro web Aha! promluvila o výrazném poklesu své váhy. "Zhubla jsem skoro třicet kilo. Jak byla zavřená divadla a nic jsem netočila, tak jsem se konečně vyspala, začala jsem si vařit a pravidelně jíst, hodně chodit pěšky a kila letěla dolů," svěřila se Procházková. Jak je vidět, skutečně jí to moc prospělo.

Po boku hvězd

Dále se po boku Procházkové objeví na jevišti například nová posila Natálie Halouzková nebo Genny Ciatti, která je dva měsíce po porodu a také vypadá, že je ve skvělé kondici. V rozhovoru pro eXtra.cz řekla, co pro to dělá. "V kondici se udržuju tak, že mám doma ještě holčičku starou rok a půl, takže když za ní člověk hodně běhá a do toho drží druhou a tak nějak se nestíhá najíst, pak to ve finále jde samo," promluvila Ciatti.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy