Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice v šokující roli! Jiří Penzer je zazděný ve sklepě a pěstuje TRÁVU!

Zdroj:
+ Další fotografie
Představitel Eddieho Rambouska z Ulice Jiří Penzer šokoval v nové roli. V novém seriálu Pěstírna, který můžete sledovat na Streamu, se ukázal v roli umaštěného pěstitele trávy, který se nechá s dalšími čtyřmi lidmi zamknout v asijském sklepení. Jedná se o první thriller českého internetu v režii Andyho Fehu.

Koho jiného byste také šoupli do sklepa plného trávy než Jiřího Penzera. Ten už v roli Eddieho ukázal, že roli huliče zvládá naprosto bravurně. Jenomže tenhle seriál není tak veselý a hravý jako Ulice. Tady jde doslova o život!

Pět neznámých lidí se na tři měsíce nechá zavřít do velmi stísněného prostoru. V asijském sklepení je totiž abnormálně úrodná půda, a tak se tam tahle parta sešla k vytvoření lepších hodnot. Podle všeho to vypadá spíš na sociální experiment, při němž nikdy nevíte, kdo přijde k úhoně, než na super dovolenou v tropech.

Už slogan Zazděním to teprve začíná naznačuje, že nepůjde úplně o komedii. První díl si můžete zhlédnout již od třináctého dubna a věřte nám, že Eddieho byste v jeho nové roli snad ani nepoznali.

Související články

Další články