Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice v ohrožení života: Kvůli vážné nemoci se trápí hlady!

Anna Kadeřávková má zdravotní komplikace!
Zdroj:
+ Dalších 50 fotografií
Herečka Anna Kadeřávková (21) už měsíce bojuje se zákeřnou lymeskou boreliózou, která má pro její zdraví vážné následky. I když je léčba víceméně úspěšná, nemohli si fanoušci nevšimnout, že herečka vypadá čím dál méně zdravě a vcelku drasticky hubne. Anička teď učinila přítrž všem spekulacím a řekla, jak je to s jejím zdravím doopravdy.

Anička nejnovější informace o svém zdravotním stavu zveřejnila na svém instagramovém účtu. „Hodně lidem připadám nějaká smutná. Tak já vám prozradím tajemství. Nejsem smutná, utrápená ani nešťastná. Jsem jen HLADOVÁ. Už pátým týdnem jsem (kvůli borelióze) bez cukru, na což jsem si zvykla velmi rychle, ale od pondělí jsem do toho na speciální dietě (The Lyme Inflammation Diet), která se zaměřuje na odstranění všech zánětů v těle – obnovení funkce imunitního systému,“ svěřila se svým fanouškům krásná herečka.

Dieta má čtyři fáze, a protože je Anička teprve v první, její jídelníček je velmi omezený. „Mám pocit, že žeru jenom římskej salát, zelí, lososa a piniový oříšky. Při troše štěstí ne všechno dohromady, ale lososa už nemůžu ani cejtit,“ vysvětluje herečka s tím, že v jednotlivých fázích bude do svého jídelníčku postupně přidávat další a další potraviny. „A při představě, že fáze číslo 4 trvá 6 měsíců se mi točí hlava… Přežiju to?! Budu muset. Nikdy v životě jsem neměla větší motivaci si jídlo hlídat. Je to hrozně mučivej pocit vědět, že když podvedete, podvádíte jen a pouze sami sebe. A to je děsný,“ píše Anička a dodává, že touhle optikou není teď její aktuální jídlo – pečená mrkev – žádným utrpením.

Anička v srpnu zamířila na tři týdny na soukromou kliniku do Německa, kde zaplatila za léčbu své vážné choroby ze svého okolo 300 tisíc korun. Taková je částka za dobrý zdravotní stav mladého člověka.

Související články

Další články