Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice v obrovských problémech: Podlomené zdraví a léčba za statisíce!

+ Dalších 34 fotografií
Smůla
Jedna z hlavních postav seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (72) alias drbna Nyklová má důvod k radosti. Pojišťovna jí totiž zaplatí nákladnou léčbu spojenou s její bolavou páteří. Sama herečka přiznala webu Aha, že by drahou léčbu platit nemohla. Spadl jí proto velký kámen ze srdce.

„Takové bolesti bych nikomu nepřála. Navíc mi to nějak tlačí na střeva a nemůžu jíst. Zhubla jsem patnáct kilo,“ svěřila se deníku Aha herečka, která začala pociťovat bolavou páteř loni, jen co se zbavila bolestí kotníku. Lékaři rychle stanovili ohledně příčiny bolesti páteře diagnózu a postup léčby. Ta by vyšla až na půl milionu korun a to by si herečka nemohla jen tak dovolit.

„Zpočátku to fakt vypadalo, že ten prostředek je pro mne nedostupný. Přitom lékaři říkali, že je to jediné možné řešení, musím to dostávat dva roky,“ popisuje krušné chvíle herečka, která už pomalu začala ztrácet naději.

Začátkem března ale přišla skvělá zpráva. „Přišel mi dopis od zdravotní pojišťovny, že mi léčbu schvalují,“ zajásala Jaroslava, které se automaticky zvedla skleslá nálada. Potřebné injekce jí píchá syn Jarda (38), který má s poskytováním zdravotní péče velké zkušenosti. Pracoval totiž jako pomocná zdravotní síla.

Mohlo by vás zajímat

Další články