Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice uklidňuje naštvané fanoušky: Solaříková nechce, aby na sebe lidé plivali

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 66 fotografií
herečka v akci
Třicetiletá hvězda seriálu Ulice znovu ukazuje, že má srdce na pravém místě. Patricie Solaříková poprosila všechny své fanoušky, aby se na jejím instagramovém profilu nehádali. Nenávisti a plivanců už bylo dost, všichni by se měli radovat a myslet pozitivně. O co ve sporu jde?

Celý spor s fanoušky začal zbytečně a banálně. Patricie Solaříková spolu s Veronikou Arichtevou propagovaly kalendář, který pomáhá pejskům. Někteří fanoušci obou slavných žen pak začali tvrdit, že lepší by bylo, kdyby se pomáhalo kojencům. Lidé jsou totiž důležitější než pejskové. To Patricie ještě přešla s úsměvem.

Jenže pak přišel nehezký útok na Arichtevu. Proč prý pomáhá pejskům, když kdysi dělala reklamu na kožešinové oděvy. "Veronika, která dělala reklamu na bundy s pravou kožešinou, si teď hraje na milovníka zvířat," napsala jedna z diskutujících do komentářů. A rozjela se klasická instagramová hádka. Mnoho žen i mužů mělo potřebu světu sdělit, jak celý spor o kožešiny vidí. Patricie vše pozorovala a bylo jí smutno z toho, kolik nenávisti mezi lidmi je. Navíc Arichteva sama fanynku odpálkovala, že nešlo o reklamu, ale o jednu akci ve Špindlu.

"Teda dneska to na mě bylo trochu silný kafe a celý mě to přivedlo k tomuhle postu. Neskutečně si vážím každého svého fanouška a těší mě, když se mě zastávají v různých situacích... Co mě ale netěší, je, že paradoxně se i v zastávání občas mění v hejtry. Všechno se dá sdělit v klidu a míru, vždycky záleží na formě sdělení... Není potřeba se urážet, ponižovat, nadávat si. Primárně teda nechápu, že má někdo potřebu a chuť obětovat svůj čas jít na někoho plivat v komentářích," napsala zaskočená hvězda seriálu Ulice. A dodala, že ji mrzí, že se uráží lidé, kteří se vůbec neznají.

Další fanoušci zase psali, že jen upozornili na problematiku kožešin. A že se Patricie nechtěli nijak dotknout. Herečka už z toho ale měla zkažený den...

Související články

Další články