Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice ukázala postavičku před a po porodu: V tomhle těle se necítím dobře!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 7 fotografií
ulice
Hvězda Ulice Tereza Vítů (26) se před pár měsíci stala hrdou maminkou. Mateřství si sice se svým synem Mikolášem užívá, ale rozhodla se, že světu ukáže, co udělá takové těhotenství se ženským tělem. Na sociální síť zveřejnila fotku své postavy před porodem a po. Nic hrůzostrašného to není, ale rozdíl každopádně ano!

"Obdivuji svoje tělo za to, co minulý rok dokázalo - dokázalo 'vyrobit' a porodit tak krásného kluka. Zároveň se v něm teď necítím úplně dobře," přiznává hvězda Ulice Tereza Vítů

"Moje tělo je jiné - ztratilo pevnost a svoje staré kalhoty kvůli širší pánvi fakt neoblíknu (což je jasné - v těhotenství jsem přibrala 26 kilo, moje tělo prošlo spoustou změn a musí se dát do kupy... a vím, že se to nestane hned). Co mě ale TOTÁLNĚ (!!!) udivilo, bylo, když jsem si prohlídla svoje tělo na starších fotkách," popisuje dál šokovaná herečka.

"Teď se na ty fotky zpětně dívám a říkám si - Co jsem měla pořád za problém?! Vždyť jsem vypadala dobře! Ale předtím mi to vůbec nepřišlo. Pravidelně jsem cvičila, jedla jsem zdravě (moje tělo mi nikdy nic nedalo zadarmo - když jsem si dávala sladký nebo jsem si jinak dopřávala, vždycky se to projevilo), ale pořád jsem pozorovala hlavně svoje nedostatky a myslela jsem si, že nejsem dostatečně štíhlá, že mám velký zadek, široký stehna a že to břicho by mělo být plošší... atd. Musela jsem svoje tělo ztratit, abych ho mohla pořádně docenit," dodává.

Herečka sice v Ulici nehrála kdo ví jak dlouho, ale její postavu zlé a věčně naštvané Aleny si diváci jistě zapamatovali. Spoustu jejích fanoušků vyjádřilo nad Terezou obdiv, že vůbec svoje tělo tak brzy po porodu ukázala na sociálních sítích. Klobouk dolů.

Související články

Další články