Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice ukázala maminku: S takovými geny se Solaříková nemohla narodit ošklivá! FOTO UVNITŘ

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 48 fotografií
ULICE
Patricie Solaříková (30) v poslední době vypadá naprosto dokonale. Samozřejmě že hodně jí přidalo na kráse, když zhubla. Ale to není všechno. Herečka se před časem pochlubila na sociálních sítích fotkou svojí maminky. A musíme uznat, že je to pořádná sympaťanda. Když se podíváte na maminku Patricie, tak je jasné, po kom zdědila geny a krásu.

Patricie Solaříková patří k hvězdným stálicím nekonečného seriálu Ulice Tam si ji koneckonců diváci nejvíce oblíbili, a když přišla před nějakou dobou zpráva, že herečka seriál na nějakou dobu opustí, tak byli diváci pěkně naštvaní.

Herečka ale nechala vzkázat, že to není definitivní odchod ze seriálu, ale pauza po třinácti dlouhých letech také není od věci. Mimo to Patricie moderovala zákulisní dění kulinářské show MasterChef

Před několika dny přidala na sociální síť fotku se svojí maminkou. Když se podíváte na maminku Solaříkové, tak je vám úplně jasné, že herečka je celá maminka. Paní Solaříková starší je sympatická dáma s velkým úsměvem a dcera jako by jí z oka vypadla. Nemyslíte?

Související články

Další články