Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice to umí pořádně rozjet: Žhavá Kadeřávková předvedla šťavnatý zadek a hříšný výstřih!

+ Dalších 49 fotografií
ulice
Hvězda Ulice Anna Kadeřávková (21) může na některé lidi působit, že je to taková nudná a zakřiknutá holka. To ale není v žádném případě pravda. Se svojí kamarádkou vyrazila na odpočinkový víkend a jak to k pořádné dámské jízdě patří, holky to rozjely ve velkém. Ve vířivce se rozdováděly natolik, že Anička ukázala své perfektní přednosti.

Annu Kadeřávkovou znají diváci hlavně z nekonečného seriálu Ulice, kde hraje roztomilou Rozinu. Anička patří mezi jedny z našich nejkrásnějších mladinkých hereček, a proto není divu, že když se takhle rozdovádí, fanoušci se nemohou vynadívat.

Se svojí kamarádkou vyrazila na odpočinkový víkend a holky si dámskou jízdu evidentně hodně užívají. Hvězda Ulice se rozdováděla ve vířivce natolik, že lidem předvedla perfektní výstřih a šťavnatý zadeček.

Takové odvážné fotky blonďatá herečka moc nepostuje, takže je to vždy příjemná změna. Anička vypadá senzačně a má dokonalou postavičku. Ještě před nedávnem bojovala se zákeřnou lymskou boreliózou a zdálo se, že jí do smíchu vůbec není.

V současné době kolem sebe hýří dobrou náladou a úsměvy. Je dobře, že se herečce ulevilo a konečně se vrátila do starých kolejí. Vůbec by nevadilo, kdyby se Kadeřávková o takové fotky dělila častěji.

Mohlo by vás zajímat

Další články