Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězda Ulice Tereza Bebarová má na nose obří modřinu: Byla jsem na mejdanu, vzkázala

Hvězda Ulice Tereza Bebarová má na nose obří modřinu: Byla jsem na mejdanu, vzkázala
Zdroj: Tereza Bebarová archiv
+ Dalších 8 fotografií
ulice
Oblíbená herečka z nekonečného seriálu Ulice Tereza Bebarová (45) má pořádnou modřinu na nose. Na sociálních sítích se podělila se svými fanoušky o nepříjemný zážitek z oslavy. Ani tahle oslava, ostatně jako spousta jiných, se neobešla bez vystřelovacích konfet, které se herečce staly osudnými. Seriálová Světlana měla pořádné štěstí, že to odnesl pouze nos a ne třeba oko.

Tereza Bebarová (45) je známá především z show České televize Peče celá země a jako nezapomenutelná Světlana ze seriálu Ulice. Bebarová hrála Světlanu prakticky patnáct let, a když oznámila, že v seriálu končí, spousta lidí byla zaskočená a zklamaná.

Diváci si Terezu coby Světlanu doslova zamilovali. Na druhou stranu ale nemusejí zoufat, protože herečku uvidí v roli moderátorky v pokračování úspěšné kulinářské show Peče celá země. O důvodech odchodu Bebarové z Ulice se dlouho spekulovalo.

"Ráda bych vyvrátila mylnou domněnku, že za odchodem Terezy Bebarové z Ulice je účinkování v jakémkoliv jiném pořadu jiné televizní stanice. Není tomu tak, ostatně, spousta našich herců se účastní i jiných natáčení a v Ulici dál pokračují," sdělila kreativní producentka Ulice Silvia Klasová.

"Tereze přejeme hodně štěstí v profesním i osobním životě a věříme, že diváci zůstanou příběhům rodiny Nyklových věrní i po jejím odchodu. Nyklovy sice čekají emotivní a náročné děje, diváci ale jistě vědí, že tato rodina drží za všech okolností pohromadě a nikdy ji neopouští smysl pro humor," dodala Klasová.

Mejdan a monokl na oku

Oblíbená herečka se fanouškům na sociálních sítích svěřila s tím, že byla na mejdanu, ze kterého si donesla pořádnou modřinu na nose. U obličeje jí vybouchla tuba vystřelovacích konfet a stačilo opravdu málo a nemusel to odnést jenom nos.

"Tak jsem byla na mejdanu a dala si do nosu... Teda, spíš jsem do něj dostala," napsala k fotce zhmožděného nosu herečka. "Jsem vám chtěla říct, že kdybyste náhodou někdy někde používali petardu na konfety, tak je herečkám a i jiným lidem nevystřelujte zblízka do obličeje. Moc to neocení," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy