Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Solaříková prozradila detaily SVATBY v LESE: Pojala ji velmi netradičně

Zdroj: archiv
+ Dalších 45 fotografií
veselka
Hvězda Ulice Patricie Solaříková (30) se v létě provdá za svého přítele Tibora Pagáče. Opravdová svatební horečka ji evidentně ještě nezasáhla, ale menší komplikace se už objevily. Na druhou stranu nic vážného, s čím by si sympatická herečka nevěděla rady. Co prozradila k detailům svatby?

Patricie Solaříková prožívá nejkrásnější období svého života. Je zasnoubená s přítelem Tiborem Pagáčem a v létě zamilovaný pár čeká svatba. Svatební přípravy jsou sice v plném proudu, ale o nic šíleného se nejedná.

Herečka se dokonce pochlubila, že už nyní má vybrané šaty. „Budou z půjčovny, kde je velký výběr, mívám odtamtud i společenské šaty. Nejsou klasicky bílé, protože bych vypadala pobledlá. Spíš takový odstín ivory anebo capuccino,“ svěřila se Super.cz.

Menší problém nastal s délkou šatů. Protože je Patricie malého vzrůstu, musela si šaty nechat zkrátit. „Skvěle mi sedí, jenom se musí asi o půl metru zkrátit, protože jsem malá. A výšku nenaženu ani podpatky, budu mít jen malý klínek. Bylo by to i nepraktické, protože svatbu budeme mít v lese,“ dodala.

Související články

Další články