Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice se pomalu zakulacuje. Těhotenské bříško ale stále skrývá

Herečka z Ulice si užívá klid v Rakousku.
Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
Krásná herečka Míša Maurerová (38) je opět v očekávání a těhotenství si náležitě užívá. Klídek, pohodička a hlavně čas na přemýšlení nad novou výbavičkou pro prcka. Bude to holčička nebo chlapeček?

Herečku si diváci jistě pamatují z nekonečného seriálu Ulice, ve kterém si zahrála rozpustilou kadeřnici Digi. Během účinkování v seriálu se Míše několikrát změnil život, nyní přišla s další radostnou novinkou. Z Míši Maurerové totiž se stane trojnásobná maminka!

Míša se vypravila za přírodou a načerpat sílu do krásného Rakouska, kde strávila několik dní plných pohody. Nutno říct, že na mamince není těhotenství vůbec poznat. Stále je štíhlá jako proutek a ani v bílém triku, které obyčejně opticky rozšiřuje, nemá snad žádná kila navíc.

Relaxovat odjela Míša se svým partnerem, kterým je surfař Čestmír Procházka. Před dovolenou si však pobyla nějakou dobu v nemocnici kvůli zvracení. Na svou sociální síť pak Míša přidala fotku z Rakouska, kde poklidně sedí s malým potomkem v bříšku na trávě a zasněně kouká na nádherné hory. „S prckem v bříšku. S mým klukem“ připsala herečka.

Těžko říct jestli jen myslela „svého kluka„ jako partnera a nebo již ví pohlaví svého miminka. Necháme se tedy mile překvapit…

Mohlo by vás zajímat

Další články