Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice se pochlubila hodně odvážnou fotkou těsně po porodu: Co prozradila o mateřství?

Zdroj: Instagram.com
+ Další 3 fotografie
ulice
Terezu Vítů (25) si diváci mohou pamatovat z nekonečného seriálu Ulice. Tam ztvárnila postavu vcelku zákeřné Aleny. Pravdou je, že se v seriálu moc dlouho neohřála. V současné době má herečka úplně jiné starosti. Její měsíční syn Mikoláš jí dává pěkně zabrat. Jaký má pohledná herečka názor na mateřství?

"Dneska je to měsíc, co jsem máma. A dojmy? Cítím se jinak a zároveň jsem to pořád já. Přijde mi, že mateřství je o nalezení něčeho, o čem jste ani nevěděli, že vám chybí. Prostě pocit, že je s vámi někdo, kdo k vám patří. Nepodmíněně," napsala čerstvá maminka Tereza Vítů na sociální sítě.

Zhruba před měsícem se Tereza stala poprvé maminkou S přítelem, muzikantem Janem Alešem, se jim narodil nádherný syn Mikoláš. Už před nějakou dobou se herečka vyjádřila k samotnému porodu, který na rozdíl od svých kolegyň vyloženě nevychvalovala, ale tak si nemyslí, že by to bylo něco strašného.

„Samozřejmě nemůžu říct, že by to nebylo náročný. I kvůli tomu, že moje tělo se bude dávat asi trochu delší čas do kupy, sžíváme se, poznáváme, ale Miky je strašně hodný a sladký,“ vyjádřila se.

Související články

Další články