Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Sara Sandeva dala šanci svému ex: Opět cukrují jako hrdličky, vydrží to ale?

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 14 fotografií
ULICE
Hvězda seriálu Ulice Sara Sandeva (21) to má s láskou jako na houpačce. V posledních letech měla dva vážné vztahy, a to s fotbalisty, které si evidentně oblíbila. Bohužel ani jeden její vztah nevydržel. Nyní ale přišla zajímavá změna. Nejenom že je herečka zase zadaná, ale dokonce se vrátila k jednomu ze svých bývalých partnerů.

Herečka Sara Sandeva je známá hlavně díky nekonečnému seriálu Ulice. Sara je úspěšná herečka, která jde z role do role, ale v lásce jí to trochu hapruje. Nejdříve randila s útočníkem Ajaxu Václavem Černým.

Jejich láska vydržela ale bezmála dva roky a poté se rozešli kvůli tomu, že na sebe údajně neměli čas. Místo toho, aby se poučila a začala lovit v jiných vodách, tak sbalila dalšího fotbalistu, tentokrát slávistu Jana Sýkoru.

Pár všichni vychvalovali až do nebes a Sara po boku mladého Sýkory jen kvetla. Bohužel ani tento vztah nevydržel. „Jsem sama a naprosto mi to vyhovuje. Bude mi 21, je pro mě teď důležitější dávat energii do práce a nejbližší rodiny než budovat vztah,“ nechala se tehdy slyšet.

Jenomže nyní přehodnotila priority a zase je šťastně zamilovaná. K překvapení všech se vrátila k Václavu Černému. Tak snad si všechno vyříkali a jejich láska vydrží déle než napoprvé.

Související články

Další články