Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hvězda ULICE Sabina Rojková válcuje Annu Kadeřávkovou! Z roztomilé holčičky je sexy kočička!

Sabina začíná Annu Kadeřávkovou alias Rozinu z Ulice pěkně válcovat…
Zdroj: instagram
+ Dalších 45 fotografií
Seriálem Ulice prošel neskutečný počet hereček. Některé byly krásnější, jiné byly řekněme zajímavější typy. Ve chvíli, kdy v seriálu skončila Sandeva a Kadeřávková, moc té pomyslné krásy nezbylo. Naštěstí zbyla Sabina Rojková, která celé ženské osazenstvo svojí krásou doslova zachraňuje!

Půvabná herečka Sabina Rojková (19), která v seriálu Ulice představuje studentku Viki Horákovou, patří k momentálně nejhezčím herečkám, které v seriálu Ulice kdy byly. Dříve Sabina působila tak trochu zakřiknutě, ale poslední dobou, co chodí s Vincentem Navrátilem, jako kdyby doopravdy rozkvetla!

Stala se z ní sexy žena, která dokáže působit i jako mladá femme fatale! Posledními fotkami, které Sabina se svými fanoušky sdílela na svých sociálních sítích, je série snímků v různých kabátech, bundách a večerních šatech. Rozhodně nelze pochybovat o tom, že by herečka měla něco proti nošení pravých kožešin. Právě naopak. Na skoro všech fotkách pravé kožešiny uvidíte. Tím pádem je jasné, že se Sabina asi moc nekamarádí s kolegyní Patricií Solaříkovou, která tak moc bojuje za práva všech zvířátek na planetě.

Ale zpět k Anně Kadeřávkové. Když se podíváme na tuhle blonďatou krásku, zjistíme, že jakoby zamrzla v čase a už se nerozvíjí dál, na rozdíl od Sabiny. Měla by Anička na sobě trošku máknout, jinak svojí neopečovávanou krásou do budoucna málokoho zaujme.

Související články

Další články