Nadaná herečka Sabina Rojková se herectví věnuje již od svých šesti let. Tahle mladá a nadějná hvězdička má ještě jednu nepřehlédnutelnou výhodu. Patří totiž mezi naše nejkrásnější herečky současnosti. Na paty jí šlapou snad jen kolegyně Anna Kadeřávková a Sara Sandeva.

Poprvé se Sabina v nekonečném seriálu Ulice objevila v dubnu 2010. Od té doby její popularita prudce stoupá. Půvabná Sabina nemá jenom zkušenosti s filmovým herectvím, ale také slaví divadelní úspěchy.

Jejím prvním divadelním počinem bylo přijetí do Divadla ABC v Praze, kde získala dětskou roli Adélky v představení Jana Eyrová. V současné době je stále více obsazovaná do různých rolí. Podívejte se do galerie, jak se mladičká Sabina Rojková proměnila v žhavou sexy kost.

Sabina je také tváří kampaně #TrueNeboMark pro kosmetickou společnost Avon, která spojila mladé influencerky se stálicemi této značky a vdechla tak život jedinečnému konceptu. Jedním s autorů projektu je Yemi A. D., který také vězí za unikátním projektem Ynspirology. Festival, nejen pro mladé se koná 24.-25. června v Metropoli Zličín a těšit se můžete nejen na řadu vystupujících celebrit, ale také na workshopy mladých Youtuberů, kteří nejvíce ovlivňují mladou generaci, tzv. milenials.