Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Sabina Rojková už není malé dítě: Vyrostla z ní tahle SEXY žhavá kost!

Je nádherná, nemyslíte?
Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
Nádherná Sabina Rojková hraje v seriálu Ulice Viki Horákovou, první lásku Franty. Je to sice menší role a v seriálu se ukazuje jen sporadicky, ale díky své kráse stihla nasbírat pěknou řádku fanoušků. Sabina byla krásná i jako malá holka, ale nyní se začíná měnit v opravdovou dámu, která je hodně sexy!

Nadaná herečka Sabina Rojková se herectví věnuje již od svých šesti let. Tahle mladá a nadějná hvězdička má ještě jednu nepřehlédnutelnou výhodu. Patří totiž mezi naše nejkrásnější herečky současnosti. Na paty jí šlapou snad jen kolegyně Anna Kadeřávková a Sara Sandeva.

Poprvé se Sabina v nekonečném seriálu Ulice objevila v dubnu 2010. Od té doby její popularita prudce stoupá. Půvabná Sabina nemá jenom zkušenosti s filmovým herectvím, ale také slaví divadelní úspěchy.

Jejím prvním divadelním počinem bylo přijetí do Divadla ABC v Praze, kde získala dětskou roli Adélky v představení Jana Eyrová. V současné době je stále více obsazovaná do různých rolí. Podívejte se do galerie, jak se mladičká Sabina Rojková proměnila v žhavou sexy kost.

Sabina je také tváří kampaně #TrueNeboMark pro kosmetickou společnost Avon, která spojila mladé influencerky se stálicemi této značky a vdechla tak život jedinečnému konceptu. Jedním s autorů projektu je Yemi A. D., který také vězí za unikátním projektem Ynspirology. Festival, nejen pro mladé se koná 24.-25. června v Metropoli Zličín a těšit se můžete nejen na řadu vystupujících celebrit, ale také na workshopy mladých Youtuberů, kteří nejvíce ovlivňují mladou generaci, tzv. milenials.

Související články

Další články