Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice porodila: Tereza Vítů dala přenášené dceři neobvyklé jméno

Zdroj: profimedia / se svoleném Terezy Vítů / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
porod

Herečka Tereza Vítů (28), kterou si lidé pamatují ze seriálu Ulice, se stala podruhé maminkou. Novorozené holčičce dali s partnerem Janem Alešem neobvyklé jméno. Na svět stihla dcerka přijít den před plánovaným vyvoláním porodu.

Herečka Tereza Vítů se stala dvojnásobnou maminkou. Krásnou novinkou o porodu druhého dítěte se pochlubila na svých sociálních sítích. "Ahoj všichni, Tea je na světě, dlouho nás napínala a nakonec to stihla poslední den před naplánovaným vyvoláním porodu. Dnes nás pustili domů z porodnice, jsme moc šťastní," uvedla.

Netrvalo dlouho a u oznámení se objevila ihned spousta gratulací. "Krásná holčička, krásné jméno a nádherná rodina. Gratulujeme," vzkázala herečka Lenka Zahradnická.

Dceru Teu přivedla na svět se svým partnerem, muzikantem Janem Alešem. První potomek je syn a pojmenovali ho Mikoláš. Ve spojení s přijmením tatínka tak jeho celé jméno zní po významném českém secesním malíři - Mikoláš Aleš.

Tereza Vítů jako mrcha Alena z Ulice

Herečka sice v Ulici nehrála nijak dlouho, ale její postavu zlé a věčně naštvané Aleny si diváci jistě zapamatovali. Spousta fanoušků vyjádřila obdiv, že Tereza své tělo tak brzy po porodu ukázala na sociálních sítích. Klobouk dolů.


Související články

Další články