Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice porodila: Seriálová Světlana má dceru s nádherným jménem!

Zdroj: archiv T. Bebarové, TV Nova
+ Dalších 18 fotografií
foto uvnitř
Hvězda Ulice Tereza Bebarová (43) se stala dvojnásobnou maminkou. Miminko porodila už 2. ledna, ale s radostnou zprávou se nepochlubila. S partnerem Ivanem Kotmelem dali své dceři nádherné jméno. Na fotku herečky s miminkem se můžete podívat v galerii.

V poslední době se roztrhl pytel s rodícími herečkami ze seriálu Ulice. Vedle Míši Tomešové a Anety Krejčíkové porodila i Tereza Bebarová. Herečka hraje v seriálu Světlanu Nyklovou už dlouhých třináct let.

S radostnou zprávou se na rozdíl od svých kolegyň jen tak nepochlubila na sociálních sítích. Tereza porodila už 2. ledna. Herečce a jejímu partnerovi se narodila nádherná dcera, kterou pojmenovali Sofie.

„Jméno Sofie se nám líbilo ze dvou důvodů. Znamená moudrost a taky se hezky rýmuje se jménem naší první dcery Klaudie,“ svěřila se portálu nova.cz. „Na rozdíl od prvního, který nakonec skončil neplánovaným císařským řezem, byl tento spontánní,“ dodala.

Související články

Další články