Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice po vážné nemoci vytasila mocné zbraně: Tohle tělo nemá chybu!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 59 fotografií
sexy kadeřávková
Půvabná Anna Kadeřávková (21) nemá za sebou zrovna nejlepší období svého života. Dlouhodobě se totiž léčí s lymeskou boreliózou. Tahle nemoc herečce dlouhodobě komplikuje život a vysává z ní hodně sil. O celém průběhu nemoci píše na svém instagramovém účtu. Nyní zveřejnila snímek, na kterém vypadá naprosto senzačně. Konečně důvod k malému úsměvu?

Hvězda Ulice Anna Kadeřávková dlouhodobě bojuje s prakticky nevyléčitelnou lymeskou boreliózou. Léčba je náročná a na herečce je vidět, že ji opravdu zmáhá. O celém průběhu nemoci půvabná blondýnka informuje na Instagramu.

Někdy v průběhu října to vypadalo, že může ukončit léčbu. Herečka se tehdy radovala, že konečně nebude muset brát silná antibiotika. Bohužel předčasně. „Po krevních testech se ukázalo, že je nutné pokračovat, a tak mám před sebou dalších 8 týdnů na antibiotikách, opět kapačkou,“ prozradila tehdy Kadeřávková.

Nemoc dává mladé Kadeřávkové opravdu zabrat. "Mám pocit, že se mi všechno bortí a jsem úplně v haj*lu," psala před pár měsíci. V současné době ale herečka na spoustu fanoušků působí uvolněněji a radostněji.

Také po dlouhé době ukázala fotku v plavkách. Je možné, že je sice staršího data, ale z popisku to vypadá, že se herečka cítí mnohem lépe. "Nech to občas jen plynout. Ono to nějak dopadne," napsala. Navíc jí to na snímku nehorázně sekne a má perfektní postavu bez jediné chybičky.

Související články

Další články