Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice pláče štěstím: Z Patricie Solaříkové se stane vdaná paní!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 45 fotografií
zásnuby
Teprve nedávno oblíbená herečka Patricie Solaříková (30) oznámila svůj odchod ze seriálu Ulice, nyní své fanoušky ale potěšila. Ze seriálové Terezy Jordánové bude brzy vdaná paní, její přítel ji totiž požádal o ruku.

Patricie Solaříková, bývalá hvězda Ulice a moderátorka MasterChefa má nyní důvod k úsměvu. Již brzy se z ní stane vdaná paní, na Instagramu se pochlubila dojemným snímkem, vyfoceným jen krátce poté, co jí její partner Tibor Pagáč (28) požádal o ruku.

Patricie se s novinkou pochlubila především proto, že si lidé všímali prstýnku. „No dobře, hodně z vás už si prstýnku všimlo, dokonce i některá média už se ptala, tak já nebudu dělat Zagorku. Nechtěla jsem to oznamovat touhle fotkou, když se to stalo a bylo to úplně čerstvý. Teď už to ale ví všichni, kdo to měli vědět, komu jsme to chtěli říct osobně, a tím pádem se s vámi můžu o tuhle fotku podělit. Mám ji totiž moc ráda,“ napsala Solaříková k roztomilému snímku s lesklým kroužkem s kamínkem na prsteníčku.

Krásná herečka a moderátorka je nadšená a gratulace se jen hrnou. Přejeme hodně štěstí!

Související články

Další články