Zběsilá jízda dvou mladých dívek z Mostecka dopadla naprostou tragédií. Jedna z nich za svou bezohlednost zaplatila životem a druhá ztratila paměť a nejspíše si ponese následky ještě hodně dlouho.

Tato událost snad téměř každého přesvědčila o tom, že streamování za volantem je opravdu nebezpečné a že je naprosto zbytečné takto hazardovat se životem. Tragédie zasáhla i seriálovou herečku Patricii Solaříkovou, která bývá na sociální sítích hodně aktivní.

Její fanoušci doslova milují, když se Patricie natáčí při tom, jak zpívá. Problém je, že i herečka tato krátká videa natáčí v autě za jízdy. Po nehodě dvou mladých dívek slíbila, že takhle riskovat už nehodlá.

„Na základě té strašné tragické události, kdy zemřela mladá holčina, jsem se rozhodla, že nebudu už točit žádná zpívací videa v autě. A chtěla bych tímto apelovat i na vás, abyste se vykašlali na všechny takové ptákoviny za volantem a soustředili se na řízení, protože žádné rádoby video a lajky nestojí za to, aby se vám něco stalo,“ sdělila blondýnka fanouškům přes sociální síť.

Pokud jste měli tato videa rádi, tak nemusíte zoufat, Patricie je bude točit dále, ale už ne za volantem, protože nyní jasně viděla, jak tohle může skončit. „Samozřejmě budu točit videa dál, jen to už nebude za volantem. Řiďte se tím, prosím, taky…“ Zakončila svůj vzkaz pro fanoušky a poprosila je, aby byli za volantem obezřetnější.