Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Patricie Solaříková: Takhle září na titulce a svou krásou zastínila většinu českých modelek

Moc jí to sluší!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 32 fotografií
Patricie Solaříková v poslední době hází na sociální síť jednu lepší fotku za druhou. Nikdy snad nevypadala lépe a její nová vizáž jí neskutečně sedí. Nyní si na chvíli odskočila z placu na focení titulky časopisu a hned se s tím pochlubila fanouškům na sociálních sítích. A není se čemu divit. Herečka vypadá lépe než kdejaké české modelky.

Herečka Patricie Solaříková prožívá snad své nejšťastnější období a celá jen září. A není se také čemu divit. Dlouhonohá blondýna je v naprosto skvělé formě a patřičně si to užívá. Pravidelně plní své sociální sítě stále novými fotkami.

Patricie, která se proslavila hlavně v seriálu Ulice, si k herectví klidně může přibrat další job. Úplně v pohodě by se se svou nynější formou totiž uživila jako fotomodelka. A nemá od toho daleko, protože se před nějakou dobou pochlubila svým fanouškům s radostnou novinou.

„Aby toho nebylo málo, tak ode dneška straším na titulce,“ napsala vtipně na svém Instagramu. Herečka se nemá vůbec za co stydět. Svým půvabem zastínila pěknou řadu českých modelek, a pokud bude na sobě dále takhle makat, měly by se holky začít bát.

Související články

Další články