Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Patricie Solaříková: Svatbu chci stihnout do porodu!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 45 fotografií
exkluzivně
Patricie Solaříková (30) se dnes pochlubila zasnoubením s přítelem Tiborem Pagáčem (28). Tato radostná novinka ve spojení s jejím odchodem ze seriálu Ulice vyvolala spekulace o tom, že by seriálová Terezka Jordánová mohla být těhotná. Patricie však tyto spekulace rázně popřela.

Zdroj blízký seriálu Ulice eXtra.cz řekl, že je dost možné, že je Patricie těhotná. Proto jsme již brzy vdanou paní oslovili a zeptali se jí, jak to s jejím údajným těhotenstvím skutečně je. Její odpověď učinila všem spekulacím zadost.

Patricie Solaříková se bude brzy vdávat a ohledně miminka má jasno. „O těhotenství nic nevím. Ani ho zatím neplánuji. Já bych se ráda vdávala bez miminka, abych si mohla svatbu užít se vším všudy,“ řekla eXtra.cz půvabná herečka.

Patricie má slibně rozjetou kariéru a ačkoliv z ní bude jednoho dne nepochybně jedna z nejkrásnějších maminek českého showbyznysu, nyní ještě ten pravý čas na miminko nenastal. Patricii nyní čeká především role nevěsty, na tu se velmi těší a bez dítěte si ji užije opravdu naplno.

Související články

Další články