Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Patricie Solaříková se pochlubila tajnou rodinnou fotkou! Kdo je na ní?

Zdroj: Facebook
+ Dalších 15 fotografií
Jedna z nejoblíbenějších hereček seriálu Ulice Patricie Solaříková ukázala svoji sestru a maminku. Nejspíš vás na první pohled zaskočí, jak všechny tři vypadají. Jsou si vůbec podobné? To zjistíte v naší fotogalerii!

Patricie Solaříková (28) alias Tereza Jordánová ze seriálu Ulice je snad na sociálních sítích nejsledovanější osobností, která v seriálu hraje. O tom svědčí i počet fanoušků, kteří Patricii sledují. Na instagramovém profilu má seriálová učitelka Terezka na kontě již 70 000 sledujících, a tak se jim za to rozhodla poděkovat unikátní fotkou ze svého soukromí.

Na fotografii s maminkou a sestrou by ještě nebylo nic zvláštního, pokud by se nejednalo o retro fotku z dětství a pak identickou fotku, která je ze současnosti

Sestry jsou si opravdu podobné a silný rodinný gen se zkrátka nezapře. Patricie si u fotky povzdychla nad tím, jak ten čas šíleně letí. Její fanoušci ji však ihned začali přesvědčovat o tom, že uplynulé roky jí přidaly maximálně tak na kráse. Sluší jim to! Co myslíte?

Související články

Další články