Patricie Solaříková je v poslední době vyrovnaná a usměvavá. Konečně se srovnala se sebou a našla oporu v přítelovi, se kterým je už přes 2 roky.

Patricie přiznala, že ji hodně trápila váha a také média, která tohle téma rozebírala nespočetněkrát. Hodně si přála zhubnout ze dne na den, bez jakékoliv námahy nebo diety.

Dá se tomu jen těžce věřit, ale údajně se jí to také povedlo. Pořídila si pejska, se kterým chodí hodně na procházky a přikládá tomu také zásluhy za své nové tělo.

Po tom všem začala myslet pozitivně a také mít ráda sama sebe. To byl údajně její klíč k úspěchu. Teď když je vyrovnaná sama se sebou, přiznala, že už nemá potřebu se ani tolik přejídat a užívá si chvíle s přítelem Alešem.

Patricie se ukázala na dovolené v plavkách a předvedla svoji postavu a úsměv na tváři. Zdá se, že problémy s nadváhou jsou už dávno passé. Tvrdí, že člověk by měl brát vše s úsměvem a nesnažit se nic dělat proti své vůli.

Patricie veřejnosti také představila svého přítele Aleše, se kterým je TV Nova zastihla na dovolené v Tunisku. Oba dva si dovolenou užívali a rozpovídali se jeden o druhém.

Poznali se v březnu 2014 ve fitness centru, kde Patricie chodila cvičit a přítele Aleše tam zahlídla víckrát, chodil tam často na kafe. Aleš se jí samozřejmě od začátku líbil, ale také na ni působil hrozně namyšleně. No nakonec z toho vznikla láska.

Na otázku, zda je Aleš ten pravý, odpověděla, že Aleš je rozhodně levý. Samozřejmě, že to byl pouze vtip a odpověď uvedla na pravou míru. Patricie je názoru, že když je někdo ve vztahu, pořád doufá, že je to ten pravý. Snad by nebyla ve vztahu s někým, s kým se za měsíc bude chtít rozejít. To opravdu nedává smysl, zdůraznila Patricie.