Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Patricie Solaříková: Prozradila důvod svého konce v seriálu!

Zdroj: Instagram.com / profimedia.com
+ Dalších 53 fotografií
ulice
Patricie Solaříková (30) končí po třinácti letech v nekonečném seriálu Ulice. Diváci si herečku coby Terezu Jordánovou velmi oblíbili. Nyní ale podle slov Patricie přišel čas skončit v seriálu. Co je pravým důvodem toho, že už blonďatou herečku neuvidíme na televizních obrazovkách v oblíbené Ulici?

„Dobré ráno, moji milí, po dvou měsících vám konečně můžu odpovědět na tolik kladenou otázku. Ano, končím v Ulici. Po 13 letech jsem si řekla, že v nejlepším se má přestat. Tím myslím své nejlepší, nejlepší Terezy. Jsem nesmírně vděčná za všechno, co mi Ulice za ta léta dala. Vždycky byla, je a bude důležitou součástí mého života. Ale po 13 letech jsem už cítila, že je na čase jít dál. Věřím, že mě pochopíte a že si i někteří z vás rádi od Terezky Jordánové/Kučerové odpočinou. I já jsem to potřebovala,“ oznámila na sociálních sítích Patricie Solaříková důvod svého odchodu z Ulice.

Herečka je jednoznačně jednou z nejoblíbenějších postav a lidé ji doslova zbožňují. Spoustě z nich je líto, že už Patricii nebudou vídat každý den na televizních obrazovkách. Další ale uznávají, že v nejlepším je čas přestat, a s rozhodnutím herečky souhlasí.

Navíc není všem dnům konec a herečka se může do Ulice kdykoliv vrátit, stejně jako to udělal její kolega Jakub Štáfek. Coby Matěj Jordán na nějakou dobu odjel do zahraničí, ale v současné době je zpět v plné parádě.

Tak kdo ví, jak to všechno nakonec dopadne. Třeba se s Patricií diváci zase shledají!

Související články

Další články