Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Hvězda ULICE Patricie Solaříková provokuje fanoušky! Tahle sexy učitelka nás hodně baví!

+ Dalších 13 fotografií
Usedlá učitelka, party girl, komediální herečka a teď už i kovbojka? Herečka Patricie Solaříková umí své fanoušky vždy potěšit...

Oblíbená herečka ze seriálu Ulice Patricie Solaříková (26) vyšla vstříc jaru jako pravá kovbojka. A co se musí nechat, je fakt, že jí to vážně seklo!

„Prý vypadám jako kovbojka, nechápu,“ smála se na sociálních sítích Patricie, které tmavě modré šaty s páskem kolem pasu padly jako ulité. Klobouk si ale prý vzala jen za účelem stylizace na fotku, běžně by prý takto svůj outfit nedoplnila.

Takhle vymóděná jela na zkoušku do Bránického divadla, kde ji co nevidět čeká velká premiéra hry Holky z inzerátu. Podle všeho se všichni můžeme těšit na pěkně povedenou komedii.

Patricie za poslední rok velmi hezky zhubla, váhu si dnes v úplné pohodě udržuje a vypadá spokojeně. Má milujícího přítele, pejsky, svého milovaného koně a moře zajímavé práce k tomu. Tomu se říká, žít život na plné koule!

Mohlo by vás zajímat

Další články