Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Patricie Pagáčová je v tom! A to jsem se ani nesnažil, přiznal manžel

Zdroj: Archiv Patricie Pagáčová
+ Další 3 fotografie
těhotenství
Herečka Patricie Pagáčová (32) čeká první miminko, které přivítá na svět s manželem Tiborem Pagáčem (29). Krásnou novinku oznámila prostřednictvím sociálních sítí, kam připojila i fotku s rostoucím bříškem. V komentářích navíc s manželem rozjeli diskuzi o tom, jak se Patricii podařilo otěhotnět.

Herečka Patricie Pagáčová potvrdila dlouho spekulované těhotenství. Krásnou novinkou se pochlubila komentářem k fotce z Malediv, kam odletěla se svým manželem Tiborem Pagáčem užívat relax a tropické počasí. "Pro všechny 'Já to věděl/a' a 'Já to říkal/a', měli jste pravdu! Prej se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout poslední dovolenou ve 2, tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuju vám všem, co jste tady se mnou," vzkázala Patricie, které přišlo vmžiku spoustu gratulací včetně jejího manžela, který jí poslal srdíčka.

"To bych ti radila ty srdíčka, všem je jasný, kdo za to může, že jo," odpověděla Patricie a Tibor ihned zareagoval zpět: "A to jsem se ani nesnažil," napsal úsměvně. "Ne že ses nesnažil, tys vůbec nedával pozor!" odpověděla Patricie úsměvně.

Další gratulace

K těhotenství jí pogratulovaly hvězdy, jako je Monika Bagárová (26), Eva Decastelo (42) i Nikol Štíbrová (34) s vtipným komentářem. "Vy jste všechny jak laňky tvl. Mě pěkně sejříte. Kromě Martiny Pártlové samozřejmě. Ta drží basu. Jo a já to věděla!" vzkázala.

Související články

Další články