Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice odešla. Hlavatý (†50) podlehl rakovině. Kolegové ze seriálu na pohřeb nepřišli

+ Dalších 54 fotografií
Poslední rozloučení
V Horních Počernicích proběhlo poslední rozloučení s hercem a umělcem Robertem Hlavatým. Hvězda seriálu Ulice ve věku 50 let podlehla zákeřné nemoci. Kolegové ze seriálu Ulice na pohřeb nepřišli.

Kostel svaté Ludmily v Horních Počernicích byl poloprázdný. Kolegové ze seriálu Ulice na pohřeb Roberta Hlavatého nepřišli. Se zesnulým umělcem se loučili nejbližší příbuzní. Dorazilo také několik fotografů a zpěvák Kamil Střihavka.

Poslední rozloučení proběhlo podle katolických zvyklostí. Tichá vzpomínka na herce, který miloval život, byla plná bolesti.

Hlavatý do posledního dne věřil, že rakovinu přemůže. S milující přítelkyní Iluš přitom věřili v lepší zítřky, nepochybovali, že zákeřné onemocnění porazí. Měli spoustu plánů, které bohužel už nikdy neuskuteční. Hlavatý po sobě zanechal také maličkou dceru. Snímky z pohřbu najdete ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články