Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Obermaierová: Život v krutých bolestech! Nic jí nedokáže pomoci

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 2 fotografie
POTÍŽE NYKLOVÉ
Oblíbená představitelka drbny Nyklové z nekonečného seriálu Ulice v posledních měsících na obrazovkách ukazuje s vypětím všech sil mimořádnou dávku herectví! Před diváky se totiž Jaroslava Obermaierová (72) snaží maskovat, že ji sužují strašné bolesti, kterých se nedokáže zbavit. „Nemohu ani na operaci,“ postěžovala si eXtra.cz.

„Stále točím a do toho marodím. Mám hrozné bolesti zad. Chtěla jsem jít na pohřeb Václava Vorlíčka, ale byla jsem na tom tak, že bych tam rovnou asi zůstala,“ řekla eXtra.cz rezignovaně herečka. Poslední rozloučení s režisérem se konalo ve strašnickém krematoriu a ji mrzelo, že svému oblíbenému „rejžovi“ nemohla vzdát hold.

Její zdravotní trápení je úmorné.

„Bohužel se těch bolestí nemohu zbavit a nemohu s tím jít ani na operaci. Čekám na lék, který mi snad časem pomůže. Zatím ještě ale nejde nasadit. Mám zkrátka problémy s odvápněním,“ krčí rameny Jaroslava Obermaierová.

„Stáří je v tomto neúprosné. Jak se říká: Proti věku není léku. Snažila jsem se být aktivní, ale asi to nestačilo. Teď jsem například točila venku záběry, které mají vypadat jako z května. Bylo mi dopředu jasné, co to se mnou udělá. Ale nedá se nic dělat. Je to práce a z důchodu bych nevyšla. Ten by mi stačil sotva na plyn, kdybych se s ním chtěla otrávit,“ dodala s náznakem sarkasmu oblíbená herečka.

Související články

Další články