Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice o soukromí: Patricie Solaříková, dnes už Pagáčová, promluvila o miminku

+ Dalších 20 fotografií
změna
Za chvíli to budou dva měsíce, co si bývalá hvězda seriálu Ulice Patricie Solaříková (30) vzala svého snoubence Tibora Pagáče. A nyní herečka přiznala, že si na nové jméno ještě zvyká. Kromě toho také prozradila, jak to mají s miminkem.

Stále ještě čerstvá novomanželka přiznala, že se jí kromě změny příjmení v životě toho po svatbě příliš nezměnilo. Právě nové příjmení dělá bývalé hvězdě Ulice ještě trochu problémy. „Ne, nezvykla jsem si, když jsem volala do své oblíbené restaurace, radši jsem se představila jenom jako Patricie,“ přiznala s úsměvem webu Super.cz. „Když řeknu Pagáčová, nikdo nebude vědět, kdo to je,“ dodala herečka.

Patricie by ale byla ráda, aby si veřejnost zvykla na příjmení Pagáčová. „Přijde mi hezký vzít si jméno manžela a pak to nerozlišovat,“ odpověděla na otázku, zda si ponechá jako umělecké jméno své dívčí příjmení.

Patricie má za sebou poměrně rušné léto. Koncem června si vzala Tibora, poté následovala svatební cesta do Turecka a nyní už se herečka těší na novou roli v seriálu, o kterém zatím nemůže mluvit.

Na otázku, jestli už s manželem plánují miminko, odpověděla herečka nejasně. „Nechci se rouhat, věk už na to mám, ale já to neplánuju. Tím, že jsem teď skončila v Ulici, se chci ještě trochu věnovat nové práci,“ uzavřela.

Mohlo by vás zajímat

Další články