Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hvězda Ulice na prahu čtyřicítky popsala trapasy ze seznamky: Marně hledá muže

+ Dalších 11 fotografií

Hana Baroňová (39) už delší dobu září v nekonečném seriálu Ulice, kde ztvárňuje postavu Ivy Klímové, která je obklopená milujícím manželem a třemi úžasnými potomky. V soukromí je sympatická herečka stále bezdětná a k tomu oficiálně nezadaná. Jak se Hanka v pořadu eXtra Host svěřila, ráda by si založila rodinu. K tomu jí však chybí ideální protějšek, který by se mohl stát otcem jejích dětí. 

Hana Baroňová se do povědomí široké veřejnosti dostala jako Iva Klímová v nekonečném seriálu Ulice, kde má v posledních měsících velmi výraznou dějovou linku. Iva má už tři velké děti (dospělou studentku Báru a dva teenagery Anežku a Michala). V nedávné době se ale spolu s manželem Vítkem (FIlip Čapka) museli vyrovnat s bolestivou ztrátou čtvrtého potomka.

Přestože si Hanka před kamerami užívá roli hrdé trojnásobné maminky, v soukromí je devětatřicetiletá umělkyně stále bezdětná. Tato skutečnost není zapříčiněná tím, že by po dětech netoužila. Jak se v pořadu eXtra Host svěřila, miminko by si velmi přála, avšak zatím prý nenašla pravý čas ani ideálního partnera, se kterým by stálo za to si založit rodinu.

Miminko jako vyslané přání

"Věřím v to, že se to stane, ale nevím kdy. Také jsem čekala na Ulici pět let, takže mám pocit, že i tohle je vyslané přání. Vždycky jsem si říkala, že do čtyřiceti času dost. Teď už se ta čtyřicítka blíží, proto už mluvím jinak. Teď už si říkám, ať už se to zhmotňuje," řekla s úsměvem a dodala, že by byla vděčná za jedno dítě. V úvahu připadá také umělé oplodnění, to v současné době ale prý není na pořadu dne.

Hanka přiznala, že aktuálně randí s novou známostí, podrobnější detaily si však nechala pro sebe. Zkušenosti má i se seznamovacími aplikacemi, jež v minulosti zkusila na doporučení kamarádky. Prostřednictvím seznamek se potkala s různými muži a zažila i spoustu setkání, ze kterých by se nejraději do minuty vytratila.


Trapasy přes seznamku

"Překvapilo mě, že někteří muži si dávají fotky o deset let mladší nebo o dvacet kilo méně. Někdy jsem měla problém toho člověka vůbec poznat, protože vypadal jinak než na té fotce. Někdy jsme spolu vůbec nedokázali najít společnou řeč, ale to byla rande, která trvala hodinu," odhalila tmavovláska, která trapné chvilky během rande bere s humorem.

"Netrápím se s tím, že bych tam byla nějak dlouho, v tom jsem upřímná a řeknu: 'Omlouvám se, nezlob se.' Já hodně dám na vnitřní pocit a intuici. Buď tam něco zarezonuje, že toho člověka chci vidět znovu, nebo ne...," rozpovídala se herečka, jejíž zkušenosti ze soukromého života ji inspirovaly natolik, že o nich dokonce začala psát divadelní hru.

Představitelka Ivy Klímové se také hojně rozpovídala o své roli v Ulici, na kterou čekala několik let. Na celý rozhovor se podívejte ve videu v úvodu článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy