Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Míša Maurerová promluvila o ženském tabu: Reakce lidí si za rámeček nedá

Hvězda Ulice Míša Maurerová promluvila o ženském tabu: Reakce lidí si za rámeček nedá
Zdroj: Instagram Michaela Maurerová
+ Dalších 5 fotografií
menstruace
Jakmile přijde na téma menstruace, je to pro většinu lidí stále velké tabu a je jim trapné o tom mluvit. To však neplatí pro herečku Michaelu Maurerovou (41), která na svém Instagramu začala propagovat menstruační kalhotky. Dostalo se jí za to více kritiky, než plánovala.

Herečka a hvězda Ulice Michaela Maurerová se přiznává, že téma menstruace pro ni není tabu. Svým fanouškům na sociálních sítích se nebála svěřit a zveřejnila fotku, na které má menstruační kalhotky, jež jí prý změnily pohled na hygienu v tomto období o 180 stupňů.

"Používám je už půl roku (kombinuju i s menstruačním kalíškem) a nemůžu si je vynachválit, snadná údržba, spolehlivost (zatím žádná "nehoda"), příjemný pocit (necítím se jak dítě v plence) a jednoduchý čistý design."

Avšak propagace jí vynesla víc kritiky, než pozitivních reakcí a mnoho jejich sledovatelek, které mají s menstruačními kalhotkami zkušenost, se do Michaely pustily v komentářích s tím, že jsou na nic, vůbec nic nevydrží a už by si je nikdy nekoupily. U svých sledujících tak probudila podezření, zda je Michaela nepropaguje pouze se záměrem zisku.

"Za mě na menstruaci naprosto nevhodné, protékají mi zepředu i zezadu." okomentovala jedna sledovatelka, a další následovaly slovy. "Měla jsem je od rána do 15h a hned protekly, zápach srovnatelný s vložkami, takže fuj."

Související články

Další články