Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Míša Maurerová konečně ukázala chlapa: Dva roky ho tajila před veřejností!

Míše to ohromně sluší!
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Michaela Maurerová se může pyšnit naprosto dokonalou postavou, a to i po dvou dětech. Jestli si ale myslíte, že to má zadarmo, tak jste na omylu. Míša se věnuje pravidelně józe. A nejenom ona. Do cvičení zapojila celou svoji rodinu včetně přítele, kterého před veřejností chránila celé dva roky.

Herečku Míšu Maurerovou většina diváků zná jako ztřeštěnou kadeřnici Digi ze seriálu Ulice. O pohledné brunetce je známo, že si velmi střeží své soukromí. Nyní po dvou letech konečně ukázala svého přítele.

Na Instagram vyvěsila fotky, které sice ukazují sexy tělo jejího přítele, ale do obličeje mu vidět není. Podle fotek je ale evidentní, že přítel herečky má hodně blízko i k jejím dvou dětem. K jedné z fotek, kde její přítel cvičí jógu i s dětmi, napsala: „Zvládá je oba.“ Takže je víc než jasné, že přítel neohromil jenom Míšu, ale i děti.

Herečka je na sociální síti teprve měsíc, ale fanoušky hodně zajímá. Z jejího profilu je vidět, že se velice věnuje józe a preferuje zdravý styl života. Její partner je na tom stejně. Tak snad se Míše bude dařit nejenom ve vztahu i nadále.

Související články

Další články