Představitel rozverného Mikiho ze seriálu Ulice, herec Vašek Matějovský (21) havaroval! Stačila pouhá chvíle nepozornosti a vozidlo skončilo velmi špatně!

Tak dobře, teď vás už přestaneme strašit. Vaškovi se nic nestalo, možná si trochu káknul do trenek a to bylo asi tak všechno. Mladý herec během včerejšího slunečného dne vyrazil se svojí kamarádkou Anetou na golf. Přítelkyně to však nebyla, protože ta se jmenuje Hanka. Ale teď už zpět k té nehodě. Seriálový Miki jel prostě po golfovém greenu v golfové káře a pravděpodobně tak trochu neukočíroval řízení vozítka s golfovými holemi a tím pádem skončil celou zadní částí vozítka v golfovém rybníčku!

Vašek měl z pekla štěstí a vozík se naštěstí podvozkem zasekl o břeh rybníka a dál už se do vody nedostal. Poté přišla správa golfového hřiště a nešťastníky z této prekérní situace dostala. Mokré hole s bagem pak působily dost legračně. Takže žádná smrt, žádná těžká zranění, …prostě jenom průser jako Brno! Fotku z oné nehody najdete v naší fotogalerii!