Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Hvězda Ulice Malvína Pachlová předčasně porodila. Holčičce dala netradiční jméno

Malvína Pachlová ze seriálu Ulice je těhotná.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Porod

Herečka Malvína Pachlová (30), která momentálně hraje v nekonečném seriálu Ulice kavárnici Šárku, se stala maminkou. S radostnou novinkou se podělila na svém Instagramu, kde prozradila, že s hercem Milanem Ligačem přivedla na svět holčičku. Té dala netradiční jméno.

Malvína Pachlová dokázala skrývat požehnaný stav celý půlrok, poprvé o něm promluvila až v září, kdy prozradila, že je v šestém měsíci. Nyní fanoušky potěšila další radostnou zprávou, miminko je na světě. Přišlo ale trochu dřív, než bylo plánované. "Je to střelkyně… Řekla si, že se na nás konečně už podívá… Tak je tady…," naznačila herečka předčasný porod ve svém příspěvku na Instagramu.

"Vybrala si krásné datum a já tuším, že si toho ještě bude vybírat hodně a my si s ní užijeme spousty srandy… Má skvělého tátu. Byl a je naše neuvěřitelná podpora," chválila Pachlová svého partnera, herce Milana Ligače.

Celebrity gratulují

Štastní rodiče svou prvorozenou dcerku pojmenovali Enola, což není v Česku úplně typické jméno. "Enolka má kolem sebe spousty lidí, kteří ji už teď mají v srdci a budou tady pro ní, tak jako my… Noli děkujeme, že si přiletěla k nám," napsala šťastná maminka.

Gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat. Mezi prvními byla ta od zpěvačky Olgy Lounové. "Malvínko, to je nejkrásnější zpráva!! Moc ti gratuluju a přeju celé rodince velkou náruč štěstí," vzkázala Lounová. S gratulací pak přispěchala i Marika Šoposká, Berenika Kohoutová nebo Jakub Štáfek.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy