Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězda Ulice má srdce ze zlata: Kadeřávková vám přiveze adoptované pejsky až domů

Anna Kadeřávková má srdce ze zlata: Hvězda Ulice vám přiveze adoptované pejsky až domů
Zdroj: archiv Anny Kadeřávkové / koláž eXtra
dobrota srdce
Kočičí i psí útulky se stále zaplňují a zájemců, kteří by chtěli vychovávat už například roční mazlíčky, je méně. Anna Kadeřávková začala spolupracovat se Slovenskou aliancí ochránců zvířat a nabídla jim úžasnou pomoc. Aby si tam nejezdili adoptovat mazlíčky jen Slováci nebo Češi žijící blízko hranic, herečka doveze adoptované zvířátko až k vám domů.

"Dnes dostala druhou šanci Elí, asi roční fenečka, která byla nalezena (nejspíš) se svým bráškou Finem někde na malé vesnici na Slovensku. Před pár měsíci jsem se nabídla Slovenské alianci ochránců zvířat, že pokud si některého z jejich pejsků vyhlídne nový majitel v Čechách, můžu pomoct s převozem, protože na Slovensko jezdím skoro každý týden. Dnes jsem měla svoji první misi a mně je tak dobře na srdíčku. Elinka dnes cestovala z Nových Zámků přes Bratislavu se mnou až do Prahy a tady na ni už čekali nový 'máma s tátou'," napsala v sobotu k fotkám s fenkou Elinkou Anna Kadeřávková

Situace v útulcích se zatím nijak výrazně nelepší, stále se najdou lidé, kteří své mazlíčky prostě odloží, protože na ně už nemají čas nebo chuť se o ně starat, najdou se stále i množírny. Ale na druhé straně stojí i lidé, kteří by si rádi pejska adoptovali, ale jeho předchozí majitel jej mohl například týrat či nechat hladovět. Tudíž není vůbec snadné si u zvířete získat důvěru.

"Situace se psy je na Slovensku strašná, zachraňují je nejen z romských osad nebo jako zuboženou 'věc' pohozenou (v lepším případě) u popelnice... Ne každý pejsek má to štěstí jako naše dnešní hrdinka, ale dnes se to povedlo," popsala herečka s tím, že určitě stojí za to si Slovenskou alianci ochránců zvířat prohlédnout. A pokud by člověk od nich nějakého pejska adoptoval, měl by to i s bonusem.

"Měli byste to jeden zachráněný psí život a meet & greet s mou maličkostí nejspíš v teplákách a drdolu k tomu, a to už se vyplatí. Ne, fakt. Když to bude možný a slíbíte tý krásný psí duši věrnost až do konce jejích dní, dovezu vám ho klidně až před práh, slibuju," uvedla na závěr herečka.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy