Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice konečně ukázala bříško! Těhotenství ji sluší a změnilo jí k nepoznání FOTO UVNITŘ

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Krásná herečka Míša Maurerová (38) je opět v očekávání. Těhotenství si náležitě užívá a sama o sobě tvrdí, že je momentálně spokojená a milovaná. I když těhotenské bříško dlouhou dobu skrývala, teď se ukázala v plné kráse.

Herečku si diváci jistě pamatují z nekonečného seriálu Ulice, ve kterém si zahrála rozpustilou kadeřnici Digi. Během účinkování v seriálu se Míše několikrát změnil život a jen nedávno přišla s další radostnou novinkou. Z Míši Maurerové se totiž stane trojnásobná maminka!

Se svým partnerem, kterého tají, a svými osmiletými dvojčátky Magdalenou a Josefem se na miminko moc těší. Malý dáreček si nadělí v prosinci, což bude možná i pod vánoční stromeček. Míša doteď bříško skrývala a těhotenství na ní nebylo znát.

Teď se konečně rozhodla ukázat fotografii před a během těhotenství. Dodala k tomu: „Dost teď frčí takový ty fotky před zhubnutím a po. Tak jsem si taky dovolila jednu, která ukazuje, že přibrat pár kilo někdy není zas tak špatný. Předtím jsem byla vyčerpaná, vystresovaná a vyhublá Míša. Teď jsem spokojená, milovaná a těhotná Míša,“ napsala na svůj Instagram.

Související články

Další články