Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Kadeřávková potěšila své fanoušky: Ukázala, co nosí pod svetrem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 67 fotografií
žhavé fotky
Hvězda seriálu Ulice Anna Kadeřávková (21) se moc často neodhaluje, a když už, tak jen decentně ukáže nahou nožku nebo dekolt. Své fanoušky alespoň potěšila fotografií, kde vykoukla část ňadra v sexy negližé, a přidala k ní upřímný vzkaz.

Anička Kadeřávková se pyšní instagramovým profilem, kde se ukazuje taková, jaká je doopravdy a na nic si nehraje. Alespoň ona své počínání na sociální síti takto popisuje a myslí si to i někteří její sledující.

„Tisíc postů, ve kterých se Vám snažim předávat svoje myšlenky, postřehy, střípky ze života a předevšim… kus sebe. Díky, že jste na tý cestě se mnou. Že mi tolerujete občasný ztřeštěný úlety v podobě bláznivejch postů a že se u toho spolu nasmějem. Že mi důvěřujete, dáváte mi šanci Vás inspirovat a hlavně, že mi dovolíte Vás skrze mý příspěvky učit, že život neni o krásnym zadku, make-upu nebo šatníku plnym ‚must have‘ hadrů nebo šťastnejch fotkách na instáči… A že je normální bejt normální. Díky, že rostem. Společně. A teď nemyslím ty čísla tady na IG…♥️ Anna“, napsala herečka na svůj Instagram.

Mladá herečka, která razí přirozenost, se nebojí ukázat v situacích, za které by se některé hvězdičky styděly, a odhaluje své nitro podle toho, jak se zrovna cítí. Za to ji mají fanoušci rádi. Najde se však i hodně lidí, kteří to Aničce nevěří a osočují ji z toho, že je povrchní. I s tím se musí seriálová Rozina potýkat.

Související články

Další články