Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Jana Bernášková nestárne: Z divoké kadeřnice Bety až po elegantní mámu

Jana Bernášková: Hvězda Ulice nestárne
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz / Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
proměna

Jana Bernášková (40) září v současné době v seriálu TV Nova Co ste hasiči, ale lidé si ji pamatují převážně jako roztomilou a rozvernou kadeřnici Bety z nekonečného seriálu Ulice. Herečka se objevila na premiéře seriálu Lajna a neskutečně jí to seklo. 

I přesto, že půvabná herečka Jana Bernášková hrála v seriálu Ulice pouhé dva roky, a to v letech 2005 - 2007, tak spoustě lidí utkvěla v paměti jako ztřeštěná kadeřnice Bety.

Celým seriálovým jménem se herečka jmenovala Alžběta Stárková a její dějová linka byla místy pěkně divoká.

Otěhotněla s panem Rossbergem, který byl podivný a bohatý všivák. Později si vzala Jana Křístka a odcestovala zpět k rodičům do Mohelnice.

S charismatickým zlounem Rossbergem měla Bety dceru Barborku. Ta se narodila v listopadu 2006. Bohužel tatínek malé Barborky byl ženatý a nejevil zájem ani o dceru a ani o rozkošnou Bety.

V dubnu 2008 se vrátila do Prahy jako kadeřnice, ale po Křístkově tragické smrti se svým malým dítětem bydlí opět u rodičů na Moravě.

Jana Bernášková má mnohem klidnější život než seriálová Bety

V reálném životě má Jana Bernášková dvě děti. Osmiletého Theodora a patnáctiletou Justínu, která jako by mamince z oka vypadla a na veřejnosti si lidé myslí, že se nejedná o dceru a matku, nýbrž od dvě sestry.

Jana Bernášková nemá tak divoký život jako její seriálová postava. Od roku 2012 je šťastně vdaná za scenáristu Rudolfa Merknera, se kterým má právě syna Theodora, a z předchozího vztahu s divadelním režisérem Davidem Drábkem dceru Justínu.

Půvabná Jana se objevila na premiéře seriálu Lajna, kde jí to neskutečně seklo. Z divokých let už dávno vyrostla a nyní je z ní elegantní máma, která neztrácí šmrnc.

Související články

Další články