Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Hvězda Ulice Jakub Štáfek zazářil: Soupeře poslal k zemi za 69 sekund

Hvězda Ulice Jakub Štáfek zazářil: Soupeře poslal k zemi za 69 sekund
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 25 fotografií
MMA
V sobotu večer O2 arena praskala ve švech. Galavečer MMA přinesl spoustu překvapení, ale také smutných okamžiků. Jestli někdo zazářil, tak to byl Jakub Štáfek (29), který poslal k zemi svého soupeře po 69 sekundách. Zápas století ovšem projel Karlos Terminátor Vémola (34), kterého hned v prvním kole zdolal Attila Végh (34).

„Chtěl jsem, aby to bylo rychlý. Atmosféra byla super, jsem nadšenej. Jestli jsem někdy říkal, že jsem si sáhnul na dno, tak jsem kecal, teď jsem si sáhnul. Stálo to za to. Myslím, že jsem nyní zodpovědnější, disciplína z tohoto sportu hrála svoje. Teď mě čeká volno, jedeme s kamarádem do Afriky. Rwanda, Uganda, Kongo, Tanzanie. Lezeme na Kilimandžáro," řekl na svůj výkon na Sport.cz Jakub Štáfek

Jakub Štáfek předvedl skutečně perfektní výkon a svého soupeře Petera Benka položil na zem za 69 sekund. Velké zklamání zažil Karlos Vémola, kterého soupeř Attila Végh udolal už prvním kole.

"MMA je náročnější než box a bude to jeden z největších galavečerů u nás. Bude nabitý, protože by se měli utkat známí bojovníci Karlos Terminátor Vémola versus Attila Végh A tam vystoupím i já," vyjádřil se Štáfek pro Novinky.cz před zápasem.

Do herce a scénáristy Jakuba Štáfka se na sociálních sítích pustil Jaroslav Tvrdík "Ve tvém věku jsem měl za sebou již rok v uniformě v jednotkách pod patronátem OSN na území bývalé Jugoslávie. Zkus vyzvat někoho stejně starého. Tohle je jen pokus o lacinou reklamu, synku. A gratulace k dnešnímu výkonu," napsal Tvrdík.

Představitel Laviho mu ale okamžitě odpověděl."Jestli si v mém věku dělal zrovna tohle, tak pro tebe pak osmdesátikilová mediální chcanka jako já nebude žádný problém," vzkázal Štáfek.

DÁLE ČTĚTE:

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy