Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Jakub Štáfek měl karambol: Rozbil se nahý u vodopádů

Zdroj: instagram
+ Dalších 27 fotografií
nehoda
Herec Jakub Štáfek (29) je známý především z nekonečného seriálu Ulice. Kromě hraní se herec rád bije v ringu a na rozdíl od některých ostatních kolegů rozhodně nemá problém s nahotou. Na svých sociálních sítích se s fanoušky podělil o komický karambol u vodopádů, při kterém je úplně nahý.

Jakub Štáfek v současné době boduje na všech frontách. Herec, kterého prakticky zrodil seriál Ulice, ušel od svých začátků velký kus cesty. Jakub Štáfek začínal v roce 2005 v nekonečném seriálu a od deset let později z něj odešel s tím, že je čas se posunout dál, ale nikdy neříkejte nikdy.

V poslední době lidé mohou Jakuba vidět v seriálu Specialisté a také v ringu. V listopadu ve vyprodané O2 aréně porazil svého slovenského soupeře Petera Benka a všem tím vyrazil dech. Nyní si dává herec pauzu a odjel relaxovat do střední Afriky.

S kamarády vyrazil do divokého Konga. Jakub sdílí svoje zážitky z cest s fanoušky na sociálních sítích a tentokrát se podělil o to, jak úplně nahý hodil pořádný držkopád. Jakub na svých stories vypadá jako nějaký lesní muž, ale vtip mu upřít nelze.

Související články

Další články