Ne příliš bystrého fotbalistu Laviho si zahrál Jakub Štáfekseriálu Vyšehrad, kde si jeho manažera zahrál herec Jakub Prachař (34). Z Vyšehradu se postupně stalo Beverly Hills 90210, jelikož Prachařova zlobivá žena Agáta (33) měla mít se Štáfkem poměr. Právě kvůli tomu měl Prachař ze seriálu odejít a být nahrazen Jaromírem Noskem, s tím, že role prodělala jakousi plastickou operaci, aby ji nikdo kvůli nekalým činům z minulosti nepoznal. Agáta se se svým, jak sama říká, dobrým kamarádem měla sblížit v soutěži Pevnost Boyard, které se účastnil i Jakub Prachař. Ten měl v týmu Kristýnu Leichtovou, na kterou měla pro změnu žárlit Agáta.

Manželství Agáty a Jakuba možnou nevěru ustálo. A tehdejší přítelkyně Timková se za Štáfka postavila, a to i přesto, že rozhořčený Jakub na něj kydal, co to šlo. Slova však adresoval jí. „Je to nadějná herečka, je krásná. Ale bohužel si našla jednoho z největších hlupáků České republiky. Člověka, který je nejen příšerný fotbalista a herec, ale zároveň fandí nechutnému týmu, je to bohužel dívka Jakuba Štáfka.“

Štáfek s Timkovou dál tvořili pár jak z telenovely. Informace o románku Agáty a seriálového „Laviho“ se nikdy nepotvrdila. Faktem ale je, že Timková s ním už ale není. Štáfek ostrouhal a dostal kopačky, což je pro něj víc než symbolické.

Monika Timková šla totiž nedávno s pravdou ven. V rozhovoru pro Blesk.cz se už nic tajit nesnažila. Na poznámku redaktora „Hrozně záříš, čím to je“ reagovala výmluvně. Prý je odpočatá. „Měla jsem hodně volno, byli jsme na Maledivách, ale i ve Švýcarsku a Itálii, tak jsem taková odpočatá.“ Nikomu neuniklo, že herečka mluví v množném čísle. „Byla jsem tam s novým přítelem,“ prohlásila a přiznala, že o Jakuba Štáfka se nejedná.

Nový muž po boku Moniky být vidět moc nechce. Jedná se o hokejistu Daniela Přibyla (25).