Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice i Vyšehradu Jakub Štáfek dostal kopačky! Můžou za to pletky s Agátou?

Timková odkopla Štáfka. Proč asi?
Zdroj: instagram, archiv
+ Dalších 27 fotografií
Jakub Štáfek (27) si zahrál v internetovém seriálu Vyšehrad poměrně hloupého fotbalistu Laviho, jehož manažera hrál Jakub Prachař (34). Ten měl ze seriálu odejít proto, že ho měla jeho žena Agáta podvést právě se Štáfkem. Přítelkyně seriálového Laviho herečka Monika Timková (27) za svým tehdy ještě přítelem stála, o to větší je překvapení, když přiznala, že už se Štáfkem pár netvoří.

Ne příliš bystrého fotbalistu Laviho si zahrál Jakub Štáfekseriálu Vyšehrad, kde si jeho manažera zahrál herec Jakub Prachař (34). Z Vyšehradu se postupně stalo Beverly Hills 90210, jelikož Prachařova zlobivá žena Agáta (33) měla mít se Štáfkem poměr. Právě kvůli tomu měl Prachař ze seriálu odejít a být nahrazen Jaromírem Noskem, s tím, že role prodělala jakousi plastickou operaci, aby ji nikdo kvůli nekalým činům z minulosti nepoznal. Agáta se se svým, jak sama říká, dobrým kamarádem měla sblížit v soutěži Pevnost Boyard, které se účastnil i Jakub Prachař. Ten měl v týmu Kristýnu Leichtovou, na kterou měla pro změnu žárlit Agáta.

Manželství Agáty a Jakuba možnou nevěru ustálo. A tehdejší přítelkyně Timková se za Štáfka postavila, a to i přesto, že rozhořčený Jakub na něj kydal, co to šlo. Slova však adresoval jí. „Je to nadějná herečka, je krásná. Ale bohužel si našla jednoho z největších hlupáků České republiky. Člověka, který je nejen příšerný fotbalista a herec, ale zároveň fandí nechutnému týmu, je to bohužel dívka Jakuba Štáfka.“

Štáfek s Timkovou dál tvořili pár jak z telenovely. Informace o románku Agáty a seriálového „Laviho“ se nikdy nepotvrdila. Faktem ale je, že Timková s ním už ale není. Štáfek ostrouhal a dostal kopačky, což je pro něj víc než symbolické.

Monika Timková šla totiž nedávno s pravdou ven. V rozhovoru pro Blesk.cz se už nic tajit nesnažila. Na poznámku redaktora „Hrozně záříš, čím to je“ reagovala výmluvně. Prý je odpočatá. „Měla jsem hodně volno, byli jsme na Maledivách, ale i ve Švýcarsku a Itálii, tak jsem taková odpočatá.“ Nikomu neuniklo, že herečka mluví v množném čísle. „Byla jsem tam s novým přítelem,“ prohlásila a přiznala, že o Jakuba Štáfka se nejedná.

Nový muž po boku Moniky být vidět moc nechce. Jedná se o hokejistu Daniela Přibyla (25).

Související články

Další články